
Toerisme explodeert in IJsland

Zoals de klanten van IJslandopzijnpuurst al ontdekt hebben: er komt veel goeds uit IJsland
Steeds meer mensen weten IJsland te vinden. Je kunt zelfs spreken van een ware explosie aan toerisme.
Kwamen er in totaal in 2013 nog maar ruim 780 duizend toeristen naar IJsland, in 2016 is dat aantal opgelopen tot bijna 1,8 miljoen, een stijging van 126%!
Ook Nederlanders weten IJsland in toenemende mate te vinden. In 2016 bezochten bijna 40.000 Nederlanders het eiland dat vooral bekend is om de overdonderende natuurverschijnselen zoals het noorderlicht, de watervallen en Geysir (Strokkur). Daarnaast zijn het de schone lucht en de pure ongereptheid van het land die de aantrekkingskracht bepalen.
Tot 2015 waren het vooral de Engelsen die IJsland bezochten, vanaf dat jaar zijn Amerikaanse bezoekers in de meerderheid; meer dan 400 duizend in 2016.
Er komen vele mooie, pure producten uit IJsland. De beste hebben we voor je geselecteerd en zijn te bestellen in onze webshop.
- Bekijk hier onze gezonde producten
- Bekijk hier onze schoonheidsproducten
- Bekijk hier onze voedingsproducten
Vandaag bestellen, morgen in huis!